Afdrukken
Provincie / Regio: Antwerpen
Club: vc rijmenam
Leeftijdscategorie: O6
Functie: Jeugdcoach
Diploma vereist?: Niet vereist

Informatie

Trainers m/v jeugdopleiding voetbal U6,U15,U17

VC Rijmenam zoekt voor seizoen 2021/2022 gemotiveerde train(st)ers om de onder- en middenbouw van onze jeugdopleiding te versterken. Door de vlotte instroom van nieuwe duiveltjes, en de doorgroei bij de oudere jeugd zijn we bijgevolg op zoek naar meerdere, nieuwe trainers voor onze U6, U15 en U17.

VC Rijmenam is een warme, familiale en kindvriendelijke club, met een uitgesproken sociaal karakter. Waardering voor iedereen die betrokken is bij de club, staat centraal. Daarom zijn trainers en spelers bij ons veel meer dan een nummer.

Onze jeugdopleiding gaat voor een teamgebonden én individuele ontplooiing, op en naast het veld. Ontwikkeling en groei van voetbalvaardigheden én sociale vaardigen staan voorop. Wij leren de sport aan en focussen hierbij op plezier en beleving. Wij willen geen druk opleggen bij de kinderen en zijn dus niet doorgedreven resultaatgericht.

Wie we graag erbij willen hebben:
- je beschikt over de nodige vaardigheden om met jonge spelers om te gaan
- je kan goed communiceren, zowel met spelers, ouders, collega's en bestuur
- je beschikt over de nodige voetbalkunde (speltechnisch en tactisch). Een trainersdiploma wordt gewaardeerd maar is zeker niet vereist
- je verzorgt 2 keer per week de trainingen (dagen en uren in gezamenlijk overleg te bepalen)
- je begeleidt het team bij de wedstrijden op zaterdag (samen met een ploegafgevaardigde)

Wij bieden:
- begeleiding van de trainer op sportief en administratief vlak
- de mogelijkheid om te groeien adhv opleidingen en cursussen
- een leuk team met goeie sfeer
- eerlijke verloning volgens inzet en ervaring

Deel jij onze visie en wil je graag aan de slag bij een gezonde en gezellige club die beschikt over verzorgde infrastructuur en trainingsmateriaal?

Contacteer ons dan snel via fb of rechtstreeks bij onze jeugdcoördinator, Jo De Wever 0496 43 63 67.

Contact

Om de contactgegevens te bekijken gelieve in te loggen of te registreren
Trainers m/v