Afdrukken
Provincie / Regio: Groningen
Club: SV Lycurgus
Leeftijdscategorie: Beloften
Functie: Hoofdcoach
Diploma vereist?: Niet vereist

Informatie

S.V. Lycurgus is aankomend seizoen (’23-’24) op zoek naar een enthousiaste train(st)er voor de dames 4 (5e klasse)! Ervaring in het trainersvak of eventueel een opleiding is niet vereist.
Onze vereniging heeft sinds jaar en dag een sterke en gezellige damesafdeling.
Dames 4 is een divers team dat vooral bestaat uit doorgestroomde meiden, nieuwe leden en een enkele ‘oude garde’. Een deel van de meiden voetbalt al enkele jaren, het andere deel is net (weer) begonnen. Sommigen zullen de ambitie hebben om door te stromen, anderen zijn content met waar ze nu zijn. Al met al is er dus verschil in leeftijd, maar ook echt in voetbalniveau. Bij allen staat (voetbal)plezier voorop en ze willen graag leren!!
Het afgelopen jaar is Lycurgus na lange tijd weer gegroeid in de vrouwenafdeling. Onderling is er besloten om de samenwerking tussen de vier damesteams in stand te houden. Dit om het (jonge) talent de mogelijkheid te geven om (door) te groeien en de stap naar de hogere elftallen kleiner te maken. Jij bent dus essentieel en belangrijk voor onze club en de dames.
Je kunt daarbij ook rekenen op ondersteuning binnen de club waar veel technische voetbalervaring is en waar ook de nodige sparringpartners beschikbaar zijn. En niet onbelangrijk: om het plezier op het veld en daarbuiten te waarborgen.

We zoeken een train(st)er die:
• De uitdaging ziet in de verwachting die we hierboven hebben geschetst;
• Met zijn/haar enthousiasme voor het voetbal de betrokkenheid van het team kan voeden en versterken;
• Gezien het diverse niveau van de groep, de trainingen zo weet vorm te geven dat het uitdagend en motiverend is voor alle dames;
• zijn/haar keuzes en beslissingen uit weet te leggen aan de groep
(dit is vooral voor de jonge meiden belangrijk om (voetbal)situaties beter te begrijpen, om daar in het vervolg beter op in te kunnen spelen maar ook om te begrijpen waarom bepaalde keuzes gemaakt worden).
• Minimaal 1x per week (dinsdag- en/of donderdagavond) trainingen kan geven;
• Met voorkeur ook op zaterdag het team coacht;
• Samenwerkt en afstemming heeft met de trainers van de andere teams;
• De intentie heeft om minimaal een seizoen te blijven ?
Wat wij bieden:
• Een leuk en relatief jong team op 5e klasse niveau;
• Een nader te bepalen vrijwilligersvergoeding (afhankelijk van de kwaliteiten die je als train(st)er meebrengt);
• Mogelijkheden tot het behalen van een opleiding;
• Naast het voetballen is er ook een gezellige derde helft en regelmatig activiteiten, zowel met het eigen team als met de hele damesafdeling;
• Een damesafdeling met een sterke basis en historie met 4 elftallen, twee 7x7 teams, een MO20, MO17 en een MO15 team;
• Trainingsmaterialen en faciliteiten.

Contact

Om de contactgegevens te bekijken gelieve in te loggen of te registreren
Trainer dames 4